Bahenní lázně „po Bulharsku“

Burgas je jedním z nejznámějších přímořských letovisek v Bulharsku, nachází se na jižním pobřeží. Kromě krásných prostorných pláží vás okolí Burgasu  překvapí i jinými zajímavostmi. Můžete zde navštívit bahenní lázně pod širým nebem. Jsou tu k dispozici  jezírka s léčivým černým bahnem. Zároveň se můžete vykoupat v solné nádrži, kde je voda červeně zbarvená a je tak slaná, že se nemůžete potopit, jednoduše se položíte na hladinu a relaxujete..
bahení lázně2

Léčivé účinky bahna – jsou známé už od starověku. Pomáhá k rychlému hojení kostních zlomenin, k léčbě téměř všech kožních onemocnění, artritidy a mnoho dalších nemocí. Kromě toho má zkrášlující a omlazující účinky!

bahení lázně3

Jak se do lázní dostanete:
Od Burgasu pojedete směrem na mezinárodní letiště v Burgasu a sledujete ukazatele „Солници“ (Solnici). Do lázní vede úzká asfaltová silnice. Hned u vchodu je malé bezplatné parkoviště, čím dříve přijedete, tím máte větší šanci najít parkovací místo.

Šťastnou cestu!

Veris

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>